STYRNOL & ENERGYLANDIA

Informujemy, iż nasze obiekty Karczma Styrnol oraz Noclegi Styrnol podjęły współpracę w ENERGYLANDIĄ.

 W obiekcie gościmy przemiłego ulubieńca Energusia.

Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów wstępu do parku rozrywki w  Noclegach Styrnol.

Przy zakupie biletów otrzymają Państwo 5% rabatu.

Zaoszczędź swoje pieniądze i cenny czas!

Z biletami, które otrzymasz przy zakupie  nie będziesz czekać w kolejce.

Informacja: tel. 33 876 53 93 lub noclegi@styrnol.pl

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając z ponad 30 atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy , że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

 Nie musicie martwić się o to co zrobicie z samochodem, bo nasze ogromne parkingi są w stanie pomieścić ponad 2500 aut. Przemyślany i ergonomiczny projekt bram wejściowych oraz nowoczesny system i duża ilość kas pozwalają uniknąć uciążliwych kolejek, a specjalny układ alejek widokowych, których łączna długość sięga ponad 7 km, zapewnia klientom łatwy i bezproblemowy dostęp do wszystkich atrakcji parku.

http://energylandia.pl/pl/