Konie i kuligi

Konie i kuligi

Zarówno latem jak i zimą organizujemy kuligi, okraszone pięknymi widokami i akompaniamentem harmonii. Kulig to nie tylko przejażdżka, ale także wspólne pieczenie kiełbasy przy ognisku w czasie przerwy czy kosztowanie styrnolówki (dobrego, sprawdzonego bimbru).

Dla osób pragnących większych emocji przygotowujemy jazdę wierzchem na koniu, zarówno w opcji indywidualnej jak i grupowej. Pozwala ona na dotarcie w niedostępne dla samochodów tereny w Zawoi i okolicach. Z oferty może skorzystać każdy w zależności od posiadanych umiejętności. Organizujemy także rekreacyjne przejażdżki bryczką, saniami lub wozem.

Babia Góra słynie z wspaniałych widoków, pięter roślinnych, wielu unikatowych gatunków zwierząt i roślin chronionych przez Babiogórski Park Narodowy (BPN) oraz z wspaniałych wschodów i zachodów słońca.

OPCJE KULIGU

1.

Przejazd saniami, ognisko z pieczeniem kiełbasy, pieczywo, musztarda, ketchup, kawa, herbata, wino grzane, DARMOWY WSTĘP NA SOBOTNIĄ IMPREZĘ PRZY MUZYCE NA ŻYWO W KARCZMIE, rezerwacja stolików – gratis.

Cena 80,00 PLN/os

2.

Przejazd saniami, ognisko z pieczeniem kiełbay, pieczywo, musztarda, ketchup, kawa, herbata, wino grzane, DARMOWY WSTEP NA SOBOTNIĄ IMPREZĘ PRZY MUZYCE NA ŻYWO W KARCZMIE, ciepłe danie (żur zawojski lub kwaśnica), zimna płyta (półmisek wędlin, półmisek serów, sałatka, pieczywo, ogórek kiszony, swojski smalec, pieczywo), rezerwacja stolików – gratis

Cena 100,00/os