Oferty imprez

Aktualne oferty imprez

Zapraszamy do sekcji AKTUALNOŚCI na stronie głównej oraz na nasz profil na Facebooku.

 

Imprezy firmowe

W ostatnich latach ogromną popularność zdobywają integracyjne imprezy firmowe. Jest to efekt coraz większej świadomości pracodawców i przekonania, że zgrany zespół to największy skarb każdego przedsiębiorstwa. Pracownik związany z firmą mocną i stabilną więzią tworzy jej korpus, a zarazem odznacza się większą skutecznością pracy. Współpracując i uzupełniając się nawzajem działamy efektywniej.

Karczma Dzika Chata organizuje imprezy na terenie gminy Zawoja w paśmie babiogórskim i jałowieckim. Specjalizujemy się w organizacji zawodów i treningów narciarskich opartych o jazdę ekstremalną i sportową.

Karczma Dzika Chata zawsze organizuje imprezy na wysokim poziomie o czym świadczy wiele referencji udzielanych przez władze miast, gmin, administracji leśnej i BPN. Posiadamy także rozległe tereny leśne w pasmach górskich, które idealnie nadają się do organizacji takich imprez jak paintball i quady.

NIEKTÓRE Z OBSŁUGIWANYCH IMPREZ

W ostatnich latach ogromną popularność zdobywają integracyjne imprezy firmowe. Jest to efekt coraz większej świadomości pracodawców i przekonania, że zgrany zespół to największy skarb każdego przedsiębiorstwa. Pracownik związany z firmą mocną i stabilną więzią tworzy jej korpus, a zarazem odznacza się większą skutecznością pracy. Współpracując i uzupełniając się nawzajem działamy efektywniej. Napisz do nas i dowiedz się więcej.